VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PENZIONU JEČMÍNEK

prostorné apartmány * vhodné pro rodiny s dětmi * vířivka * sauna * stravování *blízko lyžařský areál * cyklostezka * příroda na dosah

 
Od 29. 9. 2017 vířivka opět v provozu po letní pauze. Rezervujte si čas ve wellness na tel. 733 106 280 (po-pá 8-15 h.) dle provozní doby wellness.
 
Nové dárkové poukazy v prodeji !
Penzion Ječmínek se nachází v Pardubickém kraji v obci Červená Voda v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Nabízí celoroční ubytování v moderních prostorných apartmánech. V létě může být penzion výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku či houbaření. V zimě mohou návštěvníci využít sjezdové a běžecké tratě v blízkém okolí. Pro odpočinek a relaxaci nabízí penzion Ječmínek wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi. Wellness služby jsou nejen pro ubytované hosty, ale může je využít široká veřejnost. Společenská místnost penzionu slouží jako jídelna pro hosty nebo k pořádání různých akcí jako jsou školení, semináře, rodinné oslavy. Ubytováni mohou být i čtyřnozí přátelé hostů penzionu. Wifi v celém objektu. Parkování je před budovou, penzion má zastřešené parkoviště.

 

Ubytování v penzionu Ječmínek můžete rovněž provést na stránkách portálu Toulejse.cz, obsáhlé databázi, penzionů, hotelů chat nebo apartmánů z celé České republiky. Těšíme se Vaši návštěvu.

PROVOZNÍ DOBA RECEPCE

Pondělí - Pátek 
8:00 - 15:00
 
Sobota - Neděle, svátky
(dle návštevnosti)
 
Po domluvě s hosty.
 

PŘÍJEZDY A ODJEZDY

Příjezdy (check in)
Prosíme o příjezd na ubytování v době otevření  recepce.
 
Odjezdy (check out)
V den odjezdu prosíme o předání karty od apartmánu na recepci do 10:00.
 
 

AKTUALITY

Wellness

26.09.2013 17:05
Naberte sílu před zimními měsíci !!! Zavítejte do Penzionu Ječmínek
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>