Wellness

Provoz wellness centra penzionu Ječmínek je celoroční. Wellness centrum nabízí vířivku a saunu a mohou jej využívat jak ubytovaní hosté penzionu tak ostatní návštěvníci z širokého okolí.

Wellness s vířivkou a saunou v provozu celý týden, od pondělí do neděle (dle provozní doby) !
Předchozí rezervace nutná, volejte 733 106 280 v po - pá 8:00 - 15:00 hod.
Během víkendu již rezervace nepřijímáme. Rezervace na víkend volejte nejpozději do pátku, do 15:00 hod.

Nové dárkové poukazy v prodeji !

Z důvodu bezpečnosti je minimální počet návštěvníků ve wellness centru 2 osoby. Vstup dětí pouze za doprovodu dospělé osoby. K návštěvě wellness si vezměte plavky, ručník/osušku, do sauny prostěradlo/osušku k podložení těla.

Provozní doba wellness

Pondělí - Úterý

9 : 00 - 15 : 00

Středa - Pátek

9 : 00 - 21 : 00

Sobota

14 : 00 - 21 : 00

Neděle

14 : 00 - 19 : 00

Fotogalerie

Vířivka - whirpool

Relaxace ve vířivce a teplé vodě přináší uvolnění a odstranění stresu.

Příjemná vodní procedura, s příznivými účinky na uvolnění a prokrvení svalů. Ve vířivce s teplou vodou si odpočinete a prohřejete své tělo, celkově se zrelaxujete a odstraníte stres.

Bazén s vířivkou je určen pro 4 - 5 osob, hosté si mohou sami vybrat ze dvou programů vířivky a případně si bazén osvítit. Vířivka nabízí perličkovou lázeň a masáž zad - každé sedátko ve vířivce má různé trysky pro masáž zad.

 
Zásady hygienického chování návštěvníků :

Bazén s vířivkou je určen pro 4 - 5 osob, hosté si mohou sami vybrat ze dvou programů vířivky a případně si bazén osvítit. Vířivka nabízí perličkovou lázeň a masáž zad - každé sedátko ve vířivce má různé trysky pro masáž zad.

Před vstupem do vířivky se v umývárně řádně osprchujte, poslední fáze sprchování musí být bez použití mýdel či sprchového gelu, pouze čistou vodou. Do vířivky nemají přístup osoby trpící přenosnými vlasovými nebo kožními chorobami, popř. jinými přenosnými chorobami, u kterých existuje možnost přenosu vodou nebo kontaktem. Zákaz vstupu mají osoby zjevně pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek. Dále do bazénu nemají přístup děti do 1 roku věku; děti ve věku 1 - 3 let mohou do bazénu pouze v plavkách s přiléhavou gumou kolem nohou.

Sauna

Sauna penzionu Ječmínek dodá pohodu téměř všem vašim smyslům - prohřeje vám tělo, uslyšíte relaxační hudbu, vzduch je provoněn rostlinnými vonnými extrakty a intimní osvětlení sauny společně s hvězdnou oblohou dodá uklidňující pocity. Kapacita sauny: 4 osoby.

Sauna nabízí dva saunovací režimy:

  • 1. sauna - klasická finská (suchá) sauna s teplotou cca 90°C a nízkou relativní vlhkostí.
  • 2. sanarium - tropická koupel, jemné vlhké saunování s teplotou cca 76°C a absolutní vlhkostí až 72 g/m3.
U obou saunovacích režimů je místnost sauny doplněna o nádobku s rostlinnými vonnými extrakty. K ochlazení těla po odchodu z ohřívárny slouží sprcha se studenou vodou v prostorách wellness vedle vířivky. Každý typ saunování prospívá vašemu zdraví a pohodě. Pobyt v ohřívárně by měl být max. 15 minut (je to velmi individuální), poté následuje ochlazení sprchou. Celý proces učiňte nejméně třikrát, aby měl pozitivní účinek na vaše zdraví. Neberte v potaz pouze danou dobu saunování, ale také svůj zdravotní stav. Pokud se přestanete cítit dobře, co nejdřív saunu opusťte.


Sauna penzionu Ječmínek dodá pohodu téměř všem vašim smyslům - prohřeje vám tělo, uslyšíte relaxační hudbu, vzduch je provoněn rostlinnými vonnými extrakty a intimní osvětlení sauny společně s hvězdnou oblohou dodá uklidňující pocity. Kapacita sauny: 4 osoby. U obou saunovacích režimů je místnost sauny doplněna o nádobku s rostlinnými vonnými extrakty. K ochlazení těla po odchodu z ohřívárny slouží sprcha se studenou vodou v prostorách wellness vedle vířivky. Každý typ saunování prospívá vašemu zdraví a pohodě. Pobyt v ohřívárně by měl být max. 15 minut (je to velmi individuální), poté následuje ochlazení sprchou. Celý proces učiňte nejméně třikrát, aby měl pozitivní účinek na vaše zdraví. Neberte v potaz pouze danou dobu saunování, ale také svůj zdravotní stav. Pokud se přestanete cítit dobře, co nejdřív saunu opusťte.


Zásady hygienického chování návštěvníků:

Z hygienických důvodů podkládejte tělo v sauně podložkou - prostěradlem, ručníkem. Před vstupem do sauny se v umývárně řádně osprchujte, poslední fáze sprchování musí být bez použití mýdel či sprchového gelu, pouze čistou vodou. Do sauny nemají přístup osoby trpící přenosnými vlasovými nebo kožními chorobami, popř. jinými přenosnými chorobami, u kterých existuje možnost přenosu vodou nebo kontaktem. Zákaz vstupu mají osoby zjevně pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek